La Multi Ani !


Dragilor,
Anul Nou sa va aduca multe ganduri frumoase in suflet, sa le coaceti dulci cuvinte la focul iubirii si sa le daruiti stele celor dragi.
La Multi Ani !

  1. #1 by lafeeblanche on 3 Ianuarie 2013 - 15:01

    Cling!

    • #2 by Domnul Bob on 3 Ianuarie 2013 - 15:18

      Maiastra sa-ti fie vraja Alteta !🙂

    • #3 by lafeeblanche on 3 Ianuarie 2013 - 15:19

      Hhahhahah! Desigur! Tot ce iti doresti! Cling! Cling! Cling!

  2. #4 by almanahe on 3 Ianuarie 2013 - 14:14

    La multi ani, Domnule! Să-ti fie bob-ul înfloritor!🙂

    • #5 by Domnul Bob on 3 Ianuarie 2013 - 14:23

      La Multi Ani ! Oh ! Oh ! OF !🙂 Sa fie, sa fie🙂

  3. #6 by melanietoulouse on 1 Ianuarie 2013 - 14:47

    Amigo Bob, merci! Sa ai parte de-un an plin de momente esentiale…🙂

    http://incaunipocrit.wordpress.com/2013/01/01/1-ianuarie-2013-sa-aveti-un-an-plin-de-momente-esentiale/

  4. #7 by i.o.flavius on 1 Ianuarie 2013 - 13:05

    La multi ani! Un an nou mai bun! Numai bine!

    • #8 by Domnul Bob on 1 Ianuarie 2013 - 13:38

      Multumesc ! Asa sa fie ! La Multi Ani !

  5. #9 by dordefemeie on 31 Decembrie 2012 - 22:59

    Frumoasa urare. Dar e normal e marca „Domnul Bob”🙂. Tot ce iti doresti tu sa se intample (sau sa faci sa se intample) in noul an, si in urmatorii.

    • #10 by Domnul Bob on 31 Decembrie 2012 - 23:04

      Voi toti sunteti frumosi. Cuvintele mele sunt doar oglinda sufletului vostru.

    • #11 by dordefemeie on 31 Decembrie 2012 - 23:25

      Si mai ales a sufletului tau…